|
Rozsądne inwestowanie.
|
~lone
|
13
|
2020-05-01 23:31
|
|
Kwiecień sie konczy za 3.5h
|
~Karlos
|
15
|
2020-05-01 14:10
|
|
Zubrzyk prośba
|
~qaz
|
8
|
2020-04-30 21:18
|
|
Sprzedaż powyżej oczekiwan i to przy 194HKD
|
~Olo
|
13
|
2020-04-30 16:54
|
|
INFO! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!
|
~Karlos
|
10
|
2020-04-30 16:25
|
|
Ogromne wzrosty po majówce. Wyjaśniam czemu!!! :)
|
~Karlos
|
1
|
2020-04-30 16:12
|
|
Dzięki za tanie akcje
|
~Karlos
|
1
|
2020-04-30 15:56
|
|
Obniżka to czas na zakupy
|
~Nurek
|
1
|
2020-04-30 15:52
|
|
Zaraz info i po majówce pompa :)
|
~Karlos
|
2
|
2020-04-30 15:08
|
|
Mała konkurencja wśród gier VR - Carbon skazany na sukces!
|
~biotechnolog
|
1
|
2020-04-30 15:08
|
|
15. Ameryka zaraz wchodzi po udanej premierze
|
~Karlos
|
1
|
2020-04-30 15:02
|
|
to szok jest. Ta spółka jest warta ze 30mld.Euro, a stoi..??
|
~rober
|
2
|
2020-04-30 14:55
|
|
Dwie premiery, wyniki finansowe za pasem i spadki? Tak, proszę!
|
~Realista
|
11
|
2020-04-30 14:11
|
|
Link do sklepu ...premiera poszła Hong Kong
|
~Kosmaty
|
6
|
2020-04-30 13:30
|
|
Niedługo info i po majówce pare dni, kurs 150zł :)
|
~Karlos
|
1
|
2020-04-30 12:17
|
|
Czemu rosnie?!?!
|
~Raca
|
1
|
2020-04-30 12:13
|
|
Wydawaca-CIRCLE Entertainment LTD
|
~Kosmaty
|
3
|
2020-04-30 12:09
|
|
Znany scenariusz. Odbieranie na początku sesji. Zamknięcie na zielono :)
|
~Karlos
|
1
|
2020-04-30 11:03
|
|
Lecimy na 150 zł
|
~Donldl
|
1
|
2020-04-30 10:56
|
|
Koniec wzrostów?
|
~Raca
|
12
|
2020-04-30 10:36
|
|
Jutro premiera a kurs stoi???
|
~Nwmm
|
9
|
2020-04-30 10:14
|
|
Carbon Studio
|
~Mickiewicz
|
2
|
2020-04-29 19:24
|
|
Gdzie można śledzić premierę gry ?
|
~Borat
|
2
|
2020-04-29 19:14
|
|
Szkoda że popyt kuleje
|
~Kosmaty
|
8
|
2020-04-29 19:06
|
|
Ojoj akcji, sie nie da kupić hahaha
|
~Karlos
|
4
|
2020-04-29 18:43
|
|
Przecież ten Wizard to jakaś porażka:)
|
~Borat
|
1
|
2020-04-29 16:55
|
|
Przecież ta gra zadebiutowała na Playstation już rok temu...
|
~janusz
|
3
|
2020-04-29 14:48
|
|
Będzie! Będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało!
|
zubrzyk100
|
2
|
2020-04-29 13:01
|
|
Tokyo też zgłasza gotowość wszyscy ...
|
~Kosmaty
|
2
|
2020-04-29 11:19
|
|
Na Honsiu już czekają na The Wizarda
|
~Kosmaty
|
1
|
2020-04-29 11:13
|