Forum giełdowe spółki CARBON STUDIO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Covid part.2 ~Rrrrrr 3 2020-05-22 17:24
kurs ~qwerty 12 2020-05-22 11:39
Oculus też sprzedaję się jak świeże bułeczki:) ~Cbr 3 2020-05-21 20:07
DT na 6 miejscu Steam! ~oldboy 20 2020-05-21 14:44
Szarpia jak Rekaio szynke ~Marta 7 2020-05-21 14:23
Premiera DT również na rynku azjatyckim ~oldboy 8 2020-05-20 23:44
Promocja i polityka informacyjna ~Rwre 3 2020-05-20 13:16
Kurs ~PP 5 2020-05-20 08:54
Tik tak będzie odcięcie ~Inwestor_CRB 3 2020-05-19 13:12
Steam ~oldboy 31 2020-05-19 12:12
Dobre typki ~asdf 1 2020-05-19 10:17
Tara rara Carbonara ~Ferrari 6 2020-05-19 09:38
Cisza jak makiem zasiał ~KSK 8 2020-05-18 13:17
Do poczytania ~Cbr 1 2020-05-17 21:35
a tu koncentrację przed premierą DT ~oldboy 14 2020-05-17 21:08
Kupowałem po 66zl ~Akcjonariusz 14 2020-05-15 17:50
Panikarze i zarobasy... ~oldboy 17 2020-05-15 15:25
Raport za 1 kwartał 2020 już w środę ~Prymus 3 2020-05-15 12:49
3 tyg do premiery! ~Cbr 3 2020-05-15 11:26
Ile można kupić pampersow i mydła za 188 tyś zł zysku ~Zart 4 2020-05-14 23:06
Tsunami dziś! ~Nurek 12 2020-05-14 19:24
Zysk 188 tys zl. Kapitalizacja 80 mln zl. To jest jakis zart ? Serio ? ~Zart 16 2020-05-14 18:42
Prawie 440 proc. wzrostu zysku netto r/r wypracowało w pierwszym Q!!! ~Adek 13 2020-05-14 17:59
CIEKAWE ILU DALO SIE WYWALIC Z PAPIERU PO 49 ~LORD 2 2020-05-14 17:10
Rzeczowo o perspektywach dave_rsi 20 2020-05-14 17:03
Kupie troche po X zl. Tak z litosci. Tylko powazne oferty. ~Zart 2 2020-05-14 16:50
a w arkuszu S pustki... ~oldboy 9 2020-05-14 16:19
1Q2020 lepszy niż 4Q2019. Jest progres. Nowa gierka w czerwcu, będzie UP ~Adek 30 2020-05-14 14:21
jakby gamini vzekały na sygnał do eskape ~mid 2 2020-05-14 14:17
wyniki ok ~cinek 4 2020-05-14 12:37
[x]
CARBONSTU -6,00% 1,88 2026-06-24 15:28:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.