| CZY TU BĘDZE TAK SAMO !!!??? | ~Cierpliwy | 10 | 2024-01-11 17:43 |
| zaczynamy jazdę | ~insider | 14 | 2024-01-11 16:51 |
| atak pieknie | ~gmyz | 1 | 2024-01-11 16:44 |
| Na to wygląda ze +1 zaraz wskoczy | ~Kamiloo | 3 | 2024-01-11 15:21 |
| Capitea da mi porządnie zarobić | ~Emeryt_giełdowy | 2 | 2024-01-11 15:07 |
| Info w drodze jakieś? | ~Buba | 2 | 2024-01-11 14:37 |
| atak na spolki na dnie w tym capitea | ~gmyz | 2 | 2024-01-11 13:55 |
| kto chce polizać moją broszke | ~ewa | 2 | 2024-01-11 13:52 |
| lizu cacao hihihi | ~ewa | 1 | 2024-01-11 12:29 |
| insaider | ~Luk | 1 | 2024-01-11 12:24 |
| BUHAHAHAHA ALE BRANIE NA CIĄGLYCH | ~ewa | 1 | 2024-01-11 12:20 |
| zbieranko.. w ferie 3,75 | ~ufo | 1 | 2024-01-11 12:12 |
| Jeśli straszą pisaniem !!! | ~Przypominam | 14 | 2024-01-11 11:40 |
| Książkowe trzepanie leszcza po spadku o97% | ~Rekin | 17 | 2024-01-11 10:58 |
| Uwaga | ~Luk | 1 | 2024-01-11 09:41 |
| Śmiało brać nikomu nie braknie 28_40 MILIARDÓW akcji | ~Dkradca_xelion | 7 | 2024-01-11 09:29 |
| Emisja po 1 gr | 1-mna | 1 | 2024-01-10 22:06 |
| Nikt już nie kupuje? | ~Mielizna | 6 | 2024-01-10 16:13 |
| Dzisiaj 2 zl? | ~Ufo | 8 | 2024-01-10 12:29 |
| info odnośnie odzysków za 4kwartał | ~Informuje | 3 | 2024-01-10 12:07 |
| KOREKTA JUŻ BYŁA (-97%) | ~Informator | 1 | 2024-01-10 11:55 |
| Kto tak skupuje? | ~Inwestor | 1 | 2024-01-10 11:50 |
| Będzie korekta | ~gregor1954 | 2 | 2024-01-10 11:32 |
| Jedziemy na : | ~Zext | 4 | 2024-01-10 10:25 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 1 | 2024-01-10 08:23 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 1 | 2024-01-10 08:23 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 1 | 2024-01-10 08:22 |
| Po 0,7150 dawno zeszło i brali wyżej | ~Pitek | 1 | 2024-01-09 19:03 |
| Ukryta potężna sprzedaż po 0,7150!!!!!!!!!!!!! | ~WRz | 2 | 2024-01-09 15:16 |
| Arkusz | ~Luk | 4 | 2024-01-09 14:36 |