Forum giełdowe spółki CAPITEA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zbieranie trwa ~Zenkw 3 2025-06-20 13:46
Czas na wejście ~Zenkw 20 2025-06-18 13:44
Stado baranów liczy na bogactwo! ~XXX 4 2025-06-17 23:11
Wisi ~git_człowiek 1 2025-06-17 10:01
Ale syf! ~XXX 6 2025-06-13 17:33
186 mln wartość księgowa, zyskna akcję 0,12 ~Kowal 14 2025-06-12 11:49
Wegetacja syfu ... ~XXX 1 2025-06-12 03:04
Znowu spory Pakiecik wpadnie :) ~Leon 1 2025-06-11 13:16
Do końca tygodnia 0,45 ~Zizu 1 2025-06-11 09:06
Za ile lat będzie 50zl ????? ~Rrrr 15 2025-06-10 18:24
po co te manipulacje o jakimś dodruku? ~Takje 2 2025-06-09 23:06
kiedy będą złotówki ~cezjas 5 2025-06-09 20:32
Buczek o GetBack - spółka może zostać uratowana ~omg 19 2025-06-09 07:26
Wartość księgowa na akcję. ~bolek130 10 2025-06-07 18:53
Ale uwalili śmieciucha ~buco 2 2025-06-04 23:41
TKO ~git_człowiek 2 2025-06-04 18:02
Czas leci obroty spadają jednym słowem będzie się działo ~SAPER 2 2025-06-04 16:00
Podział zysków ~Zenkw 7 2025-06-01 18:45
oni już wiedzą ~SAPER 9 2025-05-30 10:44
Do zobaczenia na złotówkach :) ~Leon 4 2025-05-30 09:38
Spokojnie w czerwcu 2 zl ~Zenkw 4 2025-05-30 08:00
13 - zmiana ~Zenkw 1 2025-05-29 19:51
formacja spodka ~Gracz 2 2025-05-29 08:27
Po co ktoś ciągle podbija absurdalne wątki sprzed 7 lat? ~AI 1 2025-05-29 08:21
Nawet Koniuszko nie zauważył czegoś w raporcie o certyfikatach XD ~AI 3 2025-05-29 07:32
Dobry raport ~Robcio 4 2025-05-28 19:03
Podejrzany w wielkiej aferze u boku Trzaskowskiego ~AI 4 2025-05-28 18:27
Myślę 7zł ~Zenkw 1 2025-05-28 14:59
A co myślicie! ~XXX 3 2025-05-28 14:49
Ale. Cisza... ~Zenkw 1 2025-05-28 13:08
[x]
CAPITEA -0,45% 0,44 2026-06-26 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.