Forum giełdowe spółki BRAS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Poziom intelektualny = kamień polny ~Lola 3 2024-08-22 15:37
Dziś kończymy na podwójnych dolnych widłach ~fatum 1 2024-08-22 15:30
Zostawcie obserwatorka On tam wróży sobie z porannych płatków... ~Bob 1 2024-08-22 15:12
Obserwator ubierał ale tutaj ~Joniec 2 2024-08-22 15:09
Ale tyle piecze od papryki ~Hak 1 2024-08-22 15:08
Ratuj kapitalobserwatorku ~Luko 1 2024-08-22 15:05
Jak tam obserwatorku piecze już? ~Wert 1 2024-08-22 15:04
Ale was ubrali ~Koniecsnow 1 2024-08-22 15:03
Tyłki na tarte Papryka? ~Hahha 1 2024-08-22 15:02
Ciepłe paleta na zimę gotowe ~OnonaKornel 1 2024-08-22 15:01
3 z przodu zamieniona na 2 ~Ghgga 2 2024-08-22 15:01
Powoli opadamy ~Wer 2 2024-08-22 15:01
Za pół roku znowu sprzedacie za 30 gr ~Kordian 1 2024-08-22 15:01
Kolejni zawisł na haku ~Gggfaf 1 2024-08-22 15:00
Dlaczego ma rosnąć przecież ~Henoek 1 2024-08-22 15:00
Zbieranie po 0.3 ,możliwe info ~Jasiek 1 2024-08-22 14:38
Zaraz ekipa obserwatora zacznie ~Lucjan 2 2024-08-22 14:27
Wzrost / spadek ~Paweł 1 2024-08-22 14:26
Obroty siadają cena leci w dół ~Hej 2 2024-08-22 14:25
Nawet obserwator nie nagonil ~Heniek 1 2024-08-22 14:24
Zrozumcie to nie ma siły już rosnac ~Bras 3 2024-08-22 14:23
znowu w życiu mi nie wyszło. ~obserwatoR 6 2024-08-22 13:33
Brak impulsu ~WróżbitaJanPaweł 3 2024-08-22 13:25
Jutro test poziomu 45gr. ~ObserwatoR 6 2024-08-22 10:50
Vr Fabric grant NVIDIA Espi ~Kik 1 2024-08-22 10:42
Dawać na górne widły. Czytać!!! ~ObserwatoR 1 2024-08-22 10:29
INFO jest the BEST !!! ~J-23_5 18 2024-08-22 10:23
BRAS najwyszcze obroty wzrostowe na NC !!!! ~Buffet 1 2024-08-22 09:09
Zaraz górne widły po raz pierwszy:) ~NOWEINFO 1 2024-08-22 09:07
Liźnie dziś 50 gr? ~Pytanie 3 2024-08-22 08:55
[x]
BRAS 2,84% 0,22 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.