Forum giełdowe spółki BLOOBER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ATH juz dzis? ~BLO 3 2024-10-07 09:16
Revenue share ~Midas 7 2024-10-07 08:50
Ta premiera jest nierealna ~tarantino 14 2024-10-07 08:46
w 12M Konami +89%, BLO -8% ~jutro 2 2024-10-07 08:28
Konami +8 % ~Sh 4 2024-10-07 08:07
szkoda że to nie jest ich fra bo było by nieżle ~deded 4 2024-10-07 08:01
Oceny SH2 niemal jak Wiedzmin 3 :) ~BLO 3 2024-10-07 07:56
3641 recenzji 95.74% pozytywnych ~Fakty 5 2024-10-07 07:20
Liczba graczy steam w SH2=liczbie graczy Fp2 w wersję Deluxe>10k o 12:00 ~Analityk 8 2024-10-07 06:57
Gamalityc 77 k kopii preorderow, 5,3 M $ brutto ~Gracz 1 2024-10-07 06:33
3105 opinii, 2961 pozytywnych - 95,37% :) ~xzx 3 2024-10-07 01:00
Budżet ~BlockBuster 3 2024-10-06 23:30
17380 peak ~Analityk 3 2024-10-06 22:08
Apel ! ~Mocny 49 2024-10-06 21:55
Steam 95% ~tren 2 2024-10-06 21:54
Prezes to umie w imprezę urodzinową ~SzczeryJerry 1 2024-10-06 21:52
Silent Hill na Psnprofiles ~pik 11 2024-10-06 20:53
Peak godzinę temu 15700 , czekamy jeszcze na pobicie FP2 ~Analityk 9 2024-10-06 20:33
FP2 miał 1200 recenzji Day1 poprzez steam... ~Analityk 12 2024-10-06 19:37
Top3 ~Orzel74 3 2024-10-06 19:29
Top 1 na ggdeals ~Achilles 1 2024-10-06 19:22
Twitch viewers: 154,152 ~Laik 1 2024-10-06 18:28
Jutro to szykuje sie soczysta zieleń na kursie! ~Zielony 4 2024-10-06 17:53
94% pozytywy na STEAM na ten moment 800 recenzji ~fakty 6 2024-10-06 17:52
SH2 a co potem, długo nic ~Huhu 2 2024-10-06 15:32
Ktoś tutaj kupił Preorder i ogrywa? :) ~xzx 3 2024-10-06 14:21
Brawo Panie Prezesie and the Team! ~Romek 12 2024-10-06 13:53
95% ~Orzel74 4 2024-10-06 13:46
No musze chyba odszczekać moje słowa ~óczony 4 2024-10-06 13:21
No to wygląda na to , że mamy ewenement ~Analityk 19 2024-10-06 12:54
[x]
BLOOBER -0,83% 24,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.