Forum giełdowe spółki BLACK ROSE PROJECTS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
INFO, Spółka poszerzyła zakres usług ~Inwestor 7 2025-05-31 01:24
Czy będziemy portować JDM dla gamefactor ~Black 17 2025-05-20 17:50
BLACK ROSE kupić, zakopać i zapomnieć ~Ala 7 2025-05-15 12:32
co by nie mówić... ~Vuko_Drakkainen 5 2025-05-15 11:40
zapamiętać ~Lord 2 2025-05-14 20:51
Do lata powinno fruwać zdecydowanie bliżej 2 zl ~Abc 5 2025-05-14 14:18
do Vuko_Drakkainen ~Inwestor 2 2025-05-14 13:36
Raport: trailer Spooky Lord w tym półroczu. Premiera w drugim ~Grzmociciel 4 2025-05-14 09:51
Spooky Lord w maju 2025 ~Jakub 8 2025-05-13 17:11
Po raporcie... ~Vuko_Drakkainen 1 2025-05-13 10:34
Pomyliłem się…. ~Vuko_Drakkainen 1 2025-05-12 18:47
Jutro… ~Vuko_Drakkainen 2 2025-05-12 08:19
Dokonało się… ~Vuko_Drakkainen 6 2025-05-10 13:36
Dawać na górne widły :-) ~ObserwatorR 1 2025-05-09 14:18
Dawać na dolne widły :) ~ObserwatoR 1 2025-05-09 13:05
liczę ~ObsrywatoR 6 2025-05-09 12:09
Czemu nie bierzecie? ~ObserwatoR 2 2025-05-09 10:57
Idzie pięknie. Jutro zjazd poniżej 1 PLN ~ObserwatoR 5 2025-05-09 10:00
Coraz lepiej to wygląda. Może będzie okazja kupic w okolicy 90 gr ~ObserwatoR 3 2025-05-09 09:51
Dziś ważny dzien... ~Vuko_Drakkainen 2 2025-05-09 08:24
Jak nie jak tak ~ObsrywatoR 2 2025-05-08 20:27
Chyba ~ObserwatoR 1 2025-05-08 17:08
no tak ~ObserwatorR 1 2025-05-08 17:06
Pięknie! Jeszcze trochę!!!:) ~ObserwatoR 9 2025-05-08 15:49
Upychanie akcji czy straszenie ~Black 2 2025-05-08 14:11
Dawać wszystko. Po co wam te akcje? ~ObserwatoR 2 2025-05-07 19:10
Ktoś w końcu wymieknie i dodda pkc ~Henk70 9 2025-05-07 15:46
Królestwo kołkowiczów ~Black 3 2025-05-07 15:26
Zapiąć pasy!! Jedziemy na górne widły:) ~ObserwatoR 4 2025-05-07 10:18
Króluje podaż, obserwatoR bredzi a nie kupuje ~Black 1 2025-05-07 09:34
[x]
BLACKROSE -0,20% 0,49 2026-06-19 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.