|
Za parę dni jak będzie powyżej 1,70 to wszyscy
|
~ObserwatoR
|
15
|
2024-10-03 21:45
|
|
O co tu chodzi, zaraz ćwiartka wszystkich akcji
|
~Hiena
|
11
|
2024-10-03 16:34
|
|
Jedziemy na widelki
|
~Łukasz
|
33
|
2024-10-03 14:16
|
|
20 koła akcji do 2zł.. nie chce ktos zgarnac ? :D
|
~Grzmociciel
|
3
|
2024-10-03 13:59
|
|
Zara pyknie pol miliona obrotu czyli 1/4 kapitalizacji spolki
|
~Grzmociciel
|
5
|
2024-10-03 13:58
|
|
Luk...
|
~Vuko_Drakkainen
|
10
|
2024-10-03 12:26
|
|
Ej no ale 50% w jedna sesje to nawet ja sie nie spodziewalem
|
~Grzmociciel
|
10
|
2024-10-03 11:20
|
|
Wystawiam moja armię na 5pln
|
~Kpo
|
3
|
2024-10-03 10:49
|
|
Hrompek przekroczyles 20k akcji.. moje gratulacje
|
~Grzmociciel
|
1
|
2024-10-03 10:31
|
|
Tam na 10zł na pewno jakis potezny inwestor siedzi. 70% arkusza ma
|
~Grzmociciel
|
5
|
2024-10-03 10:26
|
|
70% akcji w arkuszu jest na poziomie 10zł
|
~Grzmociciel
|
4
|
2024-10-03 10:24
|
|
Gorący czas premier i zapowiedzi przed nami
|
~Grzmociciel
|
15
|
2024-10-03 10:24
|
|
kolejne dobre info
|
~Vuko_Drakkainen
|
15
|
2024-10-03 09:15
|
|
BRP
|
~lis
|
6
|
2024-10-02 20:22
|
|
Pożyczki akcji
|
~Luk
|
24
|
2024-10-02 08:46
|
|
Pożyczka plus 8% to koszt
|
~Hiena
|
1
|
2024-10-01 14:13
|
|
podsumowując wszstko co mogli
|
~sternik
|
20
|
2024-10-01 12:36
|
|
!!!! Rakieta startuje 1000% zysku !!!!
|
~adamczek
|
1
|
2024-10-01 10:13
|
|
I co? Mówiłem brać Yoshi
|
~ObserwatoR
|
6
|
2024-10-01 09:51
|
|
Wy tu siedźcie a ja na Yoshi kolejne kilkadziesiąt procent wzrostu
|
~ObserwatoR
|
5
|
2024-10-01 08:54
|
|
To już wiadomo…
|
~Vuko_Drakkainen
|
4
|
2024-10-01 07:33
|
|
Kpo
|
~Luk
|
15
|
2024-09-30 21:33
|
|
Sypie gruby na całego
|
~Hiena
|
16
|
2024-09-30 15:57
|
|
Info
|
~Luk
|
12
|
2024-09-30 15:12
|
|
Xmen
|
~Luk
|
6
|
2024-09-30 12:04
|
|
Zarzadzie prosimy o info :) W nawiazaniu do raportu z 2 kwartał
|
~Grzmociciel
|
5
|
2024-09-30 11:22
|
|
MACIE INFO :)
|
~Vuko_Drakkainen
|
1
|
2024-09-30 10:41
|
|
to jak będzie dzisiaj jakieś info?
|
~sternik
|
4
|
2024-09-30 09:35
|
|
Kiedy można się spodziewać premiery gry?
|
~jaNek
|
16
|
2024-09-29 23:47
|
|
A co tam u waszego prezesa słychać?
|
~Łubudubu
|
4
|
2024-09-28 17:27
|