Forum giełdowe spółki B-ACT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Komu powierza zlecenia ~Tadek 1 2026-06-25 12:04
Hasło tygodnia z górki na pazurki !!! ~Als 2 2026-06-24 11:21
Ukraina nie da zarobić, będzie jak na tej ostatniej aferze ~Als 1 2026-06-24 09:28
35 mln zł w jednym kontrakcie!! ~TOINLP 2 2026-06-18 20:14
Kolejna Umowa o wartości kapitalizacji spółki !!! ~Bogata 2 2026-06-18 15:55
Kasa z KPO safe na drogi itp tu będzie GRUBO ~Bogata 1 2026-06-18 15:26
GRUBO! NAJWIĘKSZY KONTRATKT W HISTORII ~inzynier 4 2026-06-18 12:54
Szansa na nowe kontrakty? kobietana_gpw 1 2026-06-15 14:10
ZAORAMY KURS: biorę z Prawej i sypię z Lewej ~kosynier 2 2026-06-12 13:10
MASAKRA: Q1/Q1 = przychody SPADEK o 52% a STRATA netto PODWOIŁA SIĘ ~bęcki 5 2026-06-09 04:46
Espi alert ~Tom 1 2026-05-25 15:00
Espi kobietana_gpw 1 2026-05-18 22:53
CPK ~Piotr 4 2026-05-17 23:13
GASZĄ was jak PETÓW = kierunek 1.50zł = 1.51zl = 1.52 zł = 1.48 zł ~GdziJestQwa300baniek 1 2026-05-17 01:33
Przez cały dzień pierwsza pozycja na sprz 5000 teraz wystawiona ~Als 1 2026-05-14 16:10
CZEMU WARTO TRZYMAĆ? TO PROSTE...... ~Als 2 2026-05-14 16:07
Już raz pokazali pod zakończenie wojenny plus 60% w dwa ile będzie? ~Als 2 2026-05-13 13:30
Biorę z Prawej i PUSZCZAM z Lewej => biznes się kręci znakomicie ~cypiso 1 2026-05-13 10:51
TU KUPUJE SIE POD KONIEC NIEDŁUGI WOJNY I CPK ~Als 2 2026-05-13 10:16
Słabo ~At 1 2026-05-12 21:45
Wzrosty? kobietana_gpw 2 2026-05-05 15:21
czyli co mamy to ~abcgpw 2 2026-04-24 12:26
I co z tych umów jak z tego prawie zysku nie ma ~Als 1 2026-04-24 11:09
Dywidenda od zysku za 2025 krzy_wa 2 2026-04-17 15:05
Wyniki poniżej oczekiwań ~Bartek 6 2026-04-14 10:56
Panika ~Piotr 3 2026-03-25 21:37
B-ACT to nie ELQ. ~lau 1 2026-02-17 12:25
ZAŁAMIĘ kurs: biorę z Prawej - sypię z Lewej ~cypisek 1 2026-02-13 10:56
niesamowite ~ksiadzrobak 6 2026-02-10 19:28
Czy jutro zobaczymy pierwszy raz 4 zł z przodu ? ~Ja_M_S 3 2026-02-10 13:44
[x]
BACT -3,21% 3,62 2026-06-26 15:06:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.