Za nami najtrudniejszy kwartał w gospodarce nie tylko tak jak statystycznie rok do roku pierwszy ale też mamy za sobą zimę jakiej nie było od dziesięcioleci co praktycznie przełożyło się na ograniczenie wykonawstwa do min wzrost kosztów. Obecnie pokazali już nowe umowy w tym co bardzo istotne pierwsza umowa w zbrojeniówce co może otworzyć całkiem nową furtkę a nie trzeba chyba dodawać jaka teraz płynie kasa i nas na zbrojenia a jaka dopiero popłynie.... To specyficzna i hermetyczna gałąź zamówień i sprawdza się tu zasada że pierwsze zamówienie otwiera drzwi do owocnej współpracy ale trudno się tu dostać a to już się udało bo nie ważne że mały kontrakt ważne jakie spółka zostawi po sobie wrażenie a tu jestem spokojny o jakość...., do tego koniec wojny jest realny jak nigdy dotąd, wiemy jak istotne może być otwarcie Ukrainy dla spółki, tu nie mówimy o wzrostach kilkudziesięciu procentowych a o wzrostach kilkukrotnych przychodów. Dodając do tego możliwy kontrakt w cpk obrazuje to co się tu wkrótce wydarzy. Można sprzedać teraz za 3 albo pod koniec roku za 7.