| Ruszy się to kiedyś? | ~Wódz | 7 | 2026-03-23 19:30 |
| #NapuszonyRyszardzie jak tam Twoje akcje? | leszcznaperonie | 4 | 2026-03-21 16:58 |
| Gniot nieprzeciętny! | ~xxx | 2 | 2026-03-18 01:10 |
| widzieli już? | ~SII | 3 | 2026-03-05 10:08 |
| W ramach zemsty nas tu bezlitośnie wyzerują..Jedynie w widłowym nadzieja | ~4scam | 7 | 2026-03-02 17:05 |
| Za karę was teraz wyzerują, bezlitośnie! Jedynie w widłowym nadzieja... | ~4szlam | 1 | 2026-03-02 13:01 |
| po co to porozumienie? | ~lekki | 14 | 2026-02-26 13:25 |
| Espi z dziś to petarda | ~Tytus | 14 | 2026-02-19 12:39 |
| Wystartowało porozumienie akcjonariuszy | ~Rekin | 6 | 2026-02-18 22:18 |
| Ciekawe | ~Lux | 3 | 2026-02-17 22:36 |
| Kapie ,kapie syf ...! | ~xxx | 5 | 2026-02-15 20:03 |
| 4mass zaczyna tracic kontrole? | ~kuku | 8 | 2026-01-30 19:21 |
| ruszmy dziś górne widełki | ~sweet_25 | 3 | 2026-01-29 14:54 |
| Gdybym miał zaryzykować.. | ~jasam | 4 | 2026-01-29 14:43 |
| Czy | ~Angello | 1 | 2026-01-29 09:59 |
| zelmer wciąga | ~mietek | 2 | 2026-01-28 12:31 |
| Linia wsparcia | ~szuman | 6 | 2026-01-26 13:51 |
| ### Słyszałem, że mnie już pogrzebaliście:) | napuszonyryszard | 14 | 2026-01-18 23:16 |
| Stypa na forum | ~Angello | 4 | 2026-01-16 16:46 |
| Ogromne zainteresowanie spółką 4MASS w nowym roku | ~eye | 3 | 2026-01-05 13:10 |
| Dno dna | ~Mikus | 3 | 2025-12-30 18:58 |
| CO SIE STALO | ~JANO | 7 | 2025-12-22 10:02 |
| Wyniki | ~Ghhx | 9 | 2025-12-11 12:29 |
| Sprzedane !! | ~SmeRfik | 5 | 2025-12-06 07:08 |
| Jedziemy na 3 zł niestety! | ~Waluś | 2 | 2025-11-28 19:43 |
| Jutro 5zl? Kupują to coś wiedzą | ~SmeRfik | 5 | 2025-11-27 22:40 |
| Jutro 3 zł.? Sprzedają to coś wiedzą | ~4scam | 1 | 2025-11-26 12:00 |
| Moska przekroczył 10%, jest komunikat | ~Xyz | 4 | 2025-11-20 09:13 |
| Akcjonariusze 4mass na Facebooku | ~Rekin | 3 | 2025-11-17 17:55 |
| 4m firever | ~SmeRfik | 3 | 2025-11-14 14:21 |