Forum Giełda

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Giełdowy PIT na click – oszczędź czas i rozlicz się bez problemów! Bankier.pl 3 2026-06-23 16:29
Bumech Od 35zloty gornik wciska kit ~Rambo 7 2026-06-26 14:33
Ten Square Games SA -3% na perle ~krzys91 19 2026-06-26 14:33
CD Projekt Do końca wakacji lip a możliwe 150 a na koniec wakacji 80 ~AkcjoMariusz 1 2026-06-26 14:33
Jastrzębska Spółka Węglowa Tusk czy to na 18 się zatrzyma to ten odkup teraz jest ~Inwestor 1 2026-06-26 14:33
CD Projekt Inwestuj Obserwuj TRAĆ wystarczy subskrybować aby stracić ~Podły 1 2026-06-26 14:30
BNPPPL Sukcesorzy nie chcą tylko pilnować biznesu. Komentarz partnera VI Forum na Wzgórzach Puls Biznesu 1 2026-07-27 19:55
BOŚ W pełni popieram Unię Europejską odnośnie rozwiązań z CO2 i opłaty ~Mazur 4 2026-06-26 14:29
Polimex Mostostal No miśki ~Gpr 7 2026-06-26 14:27
Polimex Mostostal No i zaczyna się ~Gpr 2 2026-06-26 14:25
SUNEX S.A. Nadchodzi petarda info, SAFE ~Kluk 3 2026-06-26 14:24
Cyfrowy Polsat Papier na zielono szorty na brazowo ~Lewatywa 4 2026-06-26 14:24
CD Projekt ❤️ Jakby powiedzieć, żebyście zrozumieli różnicę między produktem a...❗️ ~nagan 8 2026-06-26 14:23
XTB S.A. Dywidenta xtb w xtb juz jest ~Mikesz 15 2026-06-26 14:22
Modivo Realizm ~Bedoes 1 2026-06-26 14:20
Modivo Zmienne nastroje ~Andrzej 4 2026-06-26 14:19
Tower Investments Prezes na zakupach ~Kuna 3 2026-06-26 14:19
CD Projekt Musimy my longiem trzymać sie razem!!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-26 14:17
Dino Polska piękna spółka koreańska coupang ~Justyna 1 2026-06-26 14:17
Saule Technologies SA 26 czerwca 2026 - zdjęcie Saule z giełdy. ~GPW 6 2026-06-26 14:15
Polimex Mostostal Amerykany się obudzą to zmienią kierunek ~Inwestor 6 2026-06-26 14:15
CD Projekt 290 było ci mało, 280 malo, 270, 260, 250... To patrz jak pęka 200 ~Hmm 1 2026-06-26 14:15
Baseig SA Miałem kupić ale ~Hh 3 2026-06-26 14:14
Capital Partners Wczoraj ktoś zebrał ~JSWodorowa 1 2026-06-26 14:13
Ice Code Games SA Doczekałem się 10gr i mniej do ilu zleci ~Model 3 2026-06-26 14:13
Izostal Wraca rurociąg Nato kasa z Safe gordon555 8 2026-06-26 14:12
Lubawa Źle to wygląda ~Grzegorz69 8 2026-06-26 14:12
Jastrzębska Spółka Węglowa Short rekiny gieldy ~Ronnie 50 2026-06-26 14:12
Bogdanka Dzisiaj znowu wirtualne świniobicie ? Nie zrobią wezwania w tej cenie ~as 8 2026-06-26 14:11
CD Projekt Pytanie do płatnego cynicznego nagan-iacza? ~ontario 3 2026-06-26 14:11
Softblue Śmiećblu poza jakimkolwiek nadzorem KNF - ZONDACRYPTO mogła się uczyć ~DzikuSS 1 2026-06-26 14:07
MILITARY Jak tam posiadacze?Cieszycie się z akcji czy już was uwierają? vincent_v 21 2026-06-26 14:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.