Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!

Pożyczki na dowód przez Internet udzielane są przez firmy pozabankowe, które kuszą możliwością pożyczenia dokładnie takiej kwoty, jakiej potrzebujemy bez zbędnych formalności. Wniosek o przyznanie pożyczki na dowód przez Internet możemy wypełnić online, a pieniądze otrzymać już nawet tego samego dnia.

Pożyczki na dowód przez Internet charakteryzują się wysoką przyznawalnością, są łatwo dostępne i nie wymagają od przyszłego pożyczkobiorcy przedstawiania zbyt wielu zaświadczeń. Zazwyczaj do tego, by pieniądze z pożyczki przez Internet znalazły się na naszym koncie wystarczy dowód osobisty, numer telefonu i rachunek w jednym z polskich banków. Istotne jest także to, byśmy nie figurowali w żadnej bazie dłużników (są jednak firmy pozabankowe, które oferują również pożyczki dla zadłużonych), byli zameldowani na terenie Polski i spełniali określone przez pożyczkodawcę kryteria wiekowe (musimy być pełnoletni).

Pożyczki na dowód przez Internet - jakie są ich warunki? (YAY Foto)

W niektórych przypadkach (wszystko zależy od konkretnej firmy, która udziela pożyczek na dowód przez Internet) możemy zostać poproszeni o przedstawienie zaświadczenia o dochodach lub o znalezienie kogoś, kto za nas poręczy. Drugi z wymienionych warunków jest niekiedy stosowany wobec osób z negatywną historią kredytową i takich, co do których istnieje uzasadnione podejrzenie, że nie będzie ich stać na spłatę zaciąganej właśnie szybkiej pożyczki przez Internet na dowód.

Są i tacy pożyczkodawcy, u których możemy złożyć wniosek o pożyczkę przez Internet na dowód, nawet jeśli jesteśmy osobami młodymi (tj. mającymi minimum 18 lat), bezrobotnymi (akceptowanym przez część firm dochodem jest zasiłek z urzędu pracy) czy zadłużonymi. W zależności od tego, jakiej kwoty potrzebujemy i przez jaki okres chcemy ją spłacać, wybierzmy takiego pożyczkodawcę, który najlepiej spełni nasze oczekiwania.

Sprawdź: Czym się charakteryzuje szybka chwilówka?

Pożyczki przez Internet na dowód – zalety 

Pożyczki przez Internet na dowód mają wiele zalet. Do najważniejszych z nich można zaliczyć:

  • Szybkość – ta dotyczy zarówno procesu ubiegania się o pożyczkę przez Internet na dowód, jak i tego, że jeśli tylko pożyczka zostanie nam przyznana, to pieniądze na naszym koncie znajdą się najpóźniej już następnego dnia roboczego (jeśli mamy konto w tym samym banku, co pożyczkodawca, to środki finansowe o które się ubiegaliśmy mogą trafić do nas już w ciągu 15 minut od wydania pozytywnej decyzji kredytowej).
  • Wygoda – to kolejna zaleta takiego produktu pozabankowego, jakim są pożyczki przez Internet na dowód, możemy ubiegać się o nie bez wychodzenia z domu, gdyż cały proces odbywa się online.
  • Minimum formalności – pożyczki na sam dowod przez Internet dostępne są dla tych klientów, którzy posiadają dowód osobisty (to na nim znajdziemy wszystkie dane, które musimy wpisać w formularzu pożyczkowym), mają konto w banku i numer telefonu, pod którym można się z nimi skontaktować.
  • Brak ukrytych kosztów – wnioskowanie o pożyczkę na dowód przez Internet nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, jedynym kosztem, jaki możemy ponieść na tym etapie, jest przelew weryfikacyjny na kwotę 1 gr lub 1 zł; wszelkie inne opłaty powinny wzbudzić nasze wątpliwości i skłonić do skorzystania z usług innej firmy pozabankowej.
  • Prostota – wiąże się ona z wnioskowaniem o przyznanie szybkiej pożyczki na dowód przez Internet – zazwyczaj od początku wiemy, jakie warunki musimy spełnić, by takie wsparcie finansowe otrzymać; jeśli natomiast nasz wniosek o pożyczkę na dowód przez Internet zostanie odrzucony, to o tym także poinformuje nas firma pozabankowa, w której prośbę o pożyczkę składaliśmy.

Pożyczki na dowód przez Internet – podsumowanie 

Szybkie pożyczki na dowód przez Internet mają wiele zalet, lecz mimo to, ubiegając się o nie, pamiętajmy o tym, że jest to zobowiązanie, które prędzej czy później będziemy musieli spłacić. Dlatego pożyczmy tylko tyle, ile będziemy w stanie oddać w wyznaczonym terminie, dokładnie zapoznajmy się z umową, a o samą pożyczkę zwróćmy się do sprawdzonej i wiarygodnej firmy pozabankowej.

Przeczytaj także:

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

2019-03-29

Wiarygodność firmy pożyczkowej - jak i gdzie ją sprawdzić?

Na rynku nie brakuje ofert pożyczek pozabankowych. Nie wszystkie mogą być jednak uczciwe. Jak sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej?

Na czym polega upadłość konsumencka i kiedy warto się o nią ubiegać?

Upadłość konsumencka to rozwiązanie prawne umożliwiające indywidualnym dłużnikom wyjście ze spirali długów. Na czym polega, kiedy warto z niej skorzystać?

Różnice między kredytem a pożyczką. Sprawdź zanim podejmiesz decyzję

W artykułach często słowo kredyt i pożyczka traktowane są jak synonimy. Tymczasem między jednym i drugim zachodzą ogromne różnice.

Pożyczka na wakacje - jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczka w banku lub firmie pozabankowej może sfinansować wyjazd na wakacje. Przed jej zaciągnięciem warto sprawdzić, czym się kierować przy jej wyborze.

Kredyt konsolidacyjny - dla kogo jest i czy warto go brać?

Jakie są zasady zaciągania kredytu konsolidacyjnego? Dla kogo przeznaczona jest taka oferta i czy rzeczywiście jest to rozwiązanie rozsądne? 

Ikona informacji
poradniki