Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!
RRSO 62.41%
Kwota pożyczki 2500.0 – 25000.0 zł
Okres spłaty 12 – 60 mies.
Przykład reprezentatywny Reprezentatywny przykład: pożyczasz 25 000 zł na 48 miesięcy, płacąc 1204,12 zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 57 797,60 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki: 25000 zł. Oprocentowanie stałe: 10%, RRSO: 62.41%
Ikona polubienia
303 osób wybrało w ciągu ostatnich 30 dni


Masz problem ze spłatą swoich dotychczasowych zobowiązań? Widniejesz na liście dłużników, ba masz problem z komornikiem sądowym? Osoby mające długi znajdują się na “czarnej liście” wśród banków. Na szczęście istnieją instytucje, jak Rapida Money, która oferuje pożyczki dla zadłużonych. Sprawdź, jaką ofertę przygotowała dla klientów.

Rapida Money to brytyjski pożyczkodawca, który od 2005 roku funkcjonuje głównie na Wyspach Brytyjskich. Jednak od niedawna udziela pożyczek również w Polsce. Jako jedna z niewielu firm na rynku pożyczkowym oferuje pożyczki dla zadłużonych, z negatywną historią kredytową, mającymi problemy z długami, a także  nie posiadających żadnych dochodów. Przyjrzyjmy się bliżej tej instytucji.

Złoty środek dla osób z długami? Pożyczki dla zadłużonych w Rapida Money Złoty środek dla osób z długami? Pożyczki dla zadłużonych w Rapida Money (fot. Daniel Dmitriew / FORUM)

Pożyczki w Rapida Money - szansa dla zadłużonych

Większość banków i firm pożyczkowych jest bezlitosna - klient bez “czystej” historii kredytowej i stałego dochodu nie ma praktycznie szans, by otrzymać jakiekolwiek wsparcie finansowe. Nie oznacza to jednak, że jest na straconej pozycji. Niektóre firmy wśród których znajduje się Rapida Money udzielają pomocy dla zadłużonych. Pożyczki, które oferuje są głównie dla osób z długami, ale skorzystać z nich mogą także osoby o mniejszych problemach finansowych. Spośród konkurencyjnych firm pozabankowych wyróżnia się brakiem weryfikacji klientów w bazach dłużników, a więc: BIK, BIG “Infomonitor”, KRD, ERIF oraz w Związku Banków Polskich.

Co to oznacza? Wiele pożyczkodawców jasno określa swoje warunki - aby otrzymać dodatkowe środki, nie można figurować w rejestrach osób zadłużonych oraz trzeba posiadać stałe źródło dochodu. W Rapida Money jest inaczej, bo chwilówkę może otrzymać każdy bezrobotny pod warunkiem, że wykaże zdolność do spłacenia miesięcznej raty.

Rapida Money alternatywą dla kredytów

Polityka pożyczkodawcy kieruje się jedną podstawową zasadą - “klient jest dla nas ważniejszy niż cyfry i statystyki”. W tym przekonaniu udziela wsparcia najbardziej potrzebującym. Na jaką kwotę? W Rapida Money otrzymamy pożyczki od 2500 do 25000 złotych, na okres od 12 do 60 miesięcy. 

Kto i na jakich warunkach może otrzymać wsparcie finansowe?

Osoby od 18 do 75 lat z polskim obywatelstwem lub z kartą stałego pobytu na terenie Polski, które:

 • mają pełną zdolność do czynności prawnych,
 • nie zalegają ze spłatą pożyczek w Rapida Money,
 • wykazują zdolność do uregulowania miesięcznej raty,
 • nie są w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej,
 • mają gwaranta, który będzie wierzycielem pożyczki.

Kto może zostać gwarantem pożyczki?

Wierzycielem pożyczki może zostać każdy, kto ukończył 18 lat i ma mniej niż 75 lat. Wymagana jest również konieczność posiadania przez poręczyciela dobrej zdolności kredytowej oraz własnej nieruchomości.

Czy pożyczka bez poręczyciela jest możliwa?

Rapida Money nie uwzględnia takiej możliwości, ponieważ tylko wierzyciel jest dla niej gwarantem tego, że pożyczkobiorca jest osobą godną zaufania bez względu na swoją historię kredytową.

Pożyczka dla zadłużonych - jakie są koszta?

W Rapida Money możemy pożyczyć gotówkę na kwotę od 2500 do 25000 złotych  na okres 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Całkowity koszt udzielonych środków wyliczany jest indywidualnie na podstawie, m.in. wnioskowanej kwoty oraz terminu jej spłaty.

Przykładowo: Pożyczając środki w wysokości  20.000 złotych na okres 48 miesięcy, miesięczna rata: 963,30 złotych, całkowita kwota do zapłaty: 46237,91 złotych, prowizja za udzielenie pożyczki: 20 00 złotych, RRSO: 62,41%.

Na stronie głównej rapidamoney.pl możemy sprawdzić interesującą nas kwotę wraz z okresem kredytowym wraz z :

 • wysokością miesięcznej raty,
 • całkowitą suma do zapłaty,
 • wysokością oprocentowania,
 • wysokością opłaty administracyjnej,
 • prowizją za udzielenie pożyczki.

Ponadto Rapida Money nalicza odsetki karne za każdy dzień zwłoki zgodnie z polskim prawem, według którego maksymalna wysokość odsetek nie może przekraczać dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie.

Jak ubiegać się o pożyczkę?

Zaciągnięcie pożyczki w firmie jest wygodne i bezproblemowe. W celu uzyskania wsparcia finansowego należy przejść przez kilka prostych kroków:

 1. Na stronie rapidamoney.pl określamy kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty.
 2. Wypełniamy wniosek, uzupełniając go swoimi danymi osobowymi oraz wskazujemy poręczyciela.
 3. Oczekujemy na weryfikację wskazanego przez nas gwaranta.
 4. Po złożeniu wniosku firma telefonicznie kontaktuje się z pożyczkodawcą oraz jego poręczycielem.
 5. Po pozytywnym przejściu procesu weryfikacyjnego, dodatkowe pieniądze zostają przelane w ciągu 15 minut na konto żyranta. Ma to na celu wyeliminowanie ewentualnego oszustwa. Natomiast poręczyciel może przesłać pieniądze pożyczkodawcy dowolnym sposobem - przelewem bankowym , czekiem bądź gotówką.

Rapida Money to pożyczkodawca, który jest doskonałą alternatywą dla osób chcących dokonać szybkiej spłaty zadłużenia na dużą kwotę, bez konieczności ubiegania się o nią w banku. W swojej ofercie kieruje się jasnymi i prostymi regułami oraz nie ukrywa przed klientem żadnych kosztów. Co więcej, w sposób odmienny od większości firm pożyczkowych udziela pomocy osobom nawet z beznadziejną sytuacją finansową.

Przeczytaj również:

Zalety oferty pożyczek Banknot.pl

Korzyści płynące z szybkiej pożyczki przez internet Creditstar

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-24

Kredyt gotówkowy - na co zwrócić uwagę?

Banki prześcigają się w ofertach kredytowych, Na co powinniśmy zwrócić uwagę, aby wybrać kredyt gotówkowy, który będzie dopasowany do naszego domowego budżetu?

2019-04-16

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki ją udzielą po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - co warto o nich wiedzieć?

Rozwiązaniem dla osób zadłużonych może być wybór firmy pozabankowej. Sprawdzamy jak można otrzymać taką pożyczkę oraz jak znaleźć dobrą ofertę.

Pożyczka online - kiedy warto zdecydować się na pożyczkę przez internet?

Pożyczanie pieniędzy jest coraz łatwiejsze. Obecnie można to zrobić nawet przez internet. Wyjaśniamy na jakiej zasadzie działają pożyczki udzielane online.

Różnice między kredytem a pożyczką. Sprawdź zanim podejmiesz decyzję

W artykułach często słowo kredyt i pożyczka traktowane są jak synonimy. Tymczasem między jednym i drugim zachodzą ogromne różnice.

Pożyczka na wakacje - jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczka w banku lub firmie pozabankowej może sfinansować wyjazd na wakacje. Przed jej zaciągnięciem warto sprawdzić, czym się kierować przy jej wyborze.

Ikona informacji
poradniki