….trzeba umieć realizować. Jak wczoraj wybiło na 36.90 to miałem przeczucie, że dziś nastąpi ostra korekta. I słusznie intuicja mnie nie zawiodła. Na XTB trzeba grac tak jak dyktuje to rynek. Czekam na 33-34. Tam ustawiam koszyczek i zamierzam odkupić swój pakiet 30k akcji