Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,75 zł , zmiana od tamtej pory: 87,27%

Zysk w 4 q 1 485 !!!

Zgłoś do moderatora
prawie 1,5 mln zysku w 4 kw...!!!to tyle co prognozowali za caly rok! zas po 4 kw maja 2 409,10 mln zysku...no to ladnie pojechali moze ktos , szybko obliczy wskazniki dla spolki? no i ile dywidendy wyplaca ? na pewno wiecej niz 10 gr - pewnie blizej 20...szok...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB -3,74% 5,15 2021-08-03 16:49:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.