Forum Giełda +Dodaj wątek

zysk netto Krynicki Recykling S.A. wyniósł 2,6 mln

Zgłoś do moderatora
zysk netto Krynicki Recykling S.A. wyniósł 2,6 mln zł co stanowiło wzrost o 1,7 mln zł w porównaniu do półrocza 2012 roku.

W okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2013 roku, Krynicki Recykling S.A. osiągnął wyższe o 5,6 mln zł (wzrost o 39%) przychody ze sprzedaży w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 22,90 2022-05-23 09:08:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.