Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,30 zł , zmiana od tamtej pory: 35,52%

Zysk netto 14 -15 mln, zaskoczenie.

Zgłoś do moderatora
Spodziewałem się zysku netto w granicach 10 mln zł. jestem pozytywnie zaskoczony. Widoki na duży zysk w II kwartale są bardzo realne. Ceny ołowiu na giełdzie w Londynie ponad 2 000 USD, należności bardzo wysokie, o czym sami piszą w raporcie. Będzie dobrze. Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 3,33% 24,80 2021-07-23 16:42:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.