Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,48 zł , zmiana od tamtej pory: 354,17%

Zysk brutto 821 151,74....prawie milion za 2019... a wycena MDN 3 mln ?

Zgłoś do moderatora
Tak widząc wzrosty czytam podstawowe wskaźniki raz jeszcze... i aż nie mogę uwierzyć... dane z raportu rocznego za 2019 rok

Kapitał (fundusz) zapasowy, w tym: 3 557 963,18
czyli to jest samego kapitału zapasowego ....jak dobrze liczę ponad 40 groszy na akcję....

 Zysk brutto 821 151,74.............. spółka zarobiła w zeszłym roku milion złotych a jeszcze kilka dni temu wyceną MDN to było raptem...około 3 mln a dziś to niecałe 4 mln...

Plus do tego kilka kontraktów na kilka milionów...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDIANPOL 2,83% 2,18 2021-10-27 10:38:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.