Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  70,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,23%
Wieczorem 31.grudnia 2020 roku - zaśpiewajcie Akcjonariusze Nasi- jakby wszyscy tylko Was słuchali. Zatańczcie - jakby tylko na Was patrzyli. Przeżyjcie tę chwile jakby to był ostatni dzień Waszego życia. Niech te 365 kolejnych dni Nowego Roku 2021- różni się wszystkim od siebie. Niczego nie planujcie. Osiągniecie wszystko czego pragną Wasze dusze - w nadchodzącym roku, ponieważ macie piękne i czyste serca, które wiedzą dokąd i z kim iść biznesowo i życiowo. Wiedzą po co i dlaczego są z Black Pearl S.A . 
Teraz już jesteście gotowi - dorośliście do Świata Krypto, w który wkraczacie razem z Nami.
Nikt nie zapuka do Waszych otwartych drzwi przyszłości. Wiatr jutra nie puka . 
Księżyc chociaż nie świeci - to gdy spojrzycie w jego światłość , poczujecie , że na Was patrzymy. Gdy usłyszycie wiatr wokół siebie - wiedzcie, że to Nasze myśli o jutrze się zbliżają do Was.
To My - Wasz Dobry Duch roku 2021. 
Zarząd i Rada Nadzorcza Black Pearl S.A.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC -0,74% 0,54 2022-01-21 09:23:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.