Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,20 zł , zmiana od tamtej pory: 37,50%

Zwolnienia grupowe

Zgłoś do moderatora
Instytucja notowana na GPW - BNP Paribas Bank Polska (BNP) - planuje zwolnienia grupowe. W latach 2021-2023 chce objąć nimi nie więcej niż 800 pracowników banku zatrudnionych w centrali i sieci sprzedaży.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/praca/news-do-800-pracownikow-ma-byc-zwolnionych-z-bnp-paribas-bank-pol,nId,4876873#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

TO JAK TO ROŚNIE ???
GPW = SZULERNIA a nie Giełda !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BNPPPL 0,28% 70,40 2021-08-04 14:21:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.