Forum Giełda +Dodaj wątek

zwiększenie stanu posiadania

Zgłoś do moderatora
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 4 / 2010
Data sporządzenia: 2010-06-30
Skrócona nazwa emitenta
AUXILIUM
Temat
Oświadczenie o stanie posiadania
Podstawa prawna
Inne uregulowania
Treść raportu:
Zarząd Auxilium S.A. informuje o otrzymaniu w dniu 30.06.2010 r. oświadczenia o stanie posiadania akcji spółki Auxilium S.A. przez Członka Rady Nadzorczej Pana Sławomira Jarosza.
Przedmiotowym pismem Pan Sławomir Jarosz, członek Rady Nadzorczej Auxilium S.A. poinformował Zarząd, że na dzień 30 czerwca 2010 roku posiada w porozumieniu oraz poprzez podmioty powiązane łącznie 152.510 sztuk akcji (słownie sto pięćdziesiąt dwa tysiące pięćset dziesięć sztuk akcji) Auxilium S.A. co daje 10 % udział w kapitale zakładowym emitenta oraz 7,66 % w głosach na WZA spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UHYECA 0,00% 1,48 2021-10-25 14:41:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.