Forum Giełda +Dodaj wątek
oto nasze całe Państwo. Interes urzędników nad interesem gospodarki, akcjonariuszy i pozostałych wierzycieli Spółki. Może Pani Prezes zajęła by się kiedyś restrukturyzacją tego molocha i zweryfikowała koszty tak jak w dawej Koli a obecnie w Mirce?;-))))) to dopiero byłaby akcja;-))))
za kilka lat życzę tego naszym emeryturom....;-)
  • ZUS Autor: ~Kama
  • Re: ZUS Autor: ~culu
  • Re: ZUS Autor: ~Mateusz
  • Re: ZUS Autor: ~kama
  • Re: ZUS Autor: ~robcio

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRACULUM 0,00% 0,57 2026-06-19 14:27:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.