Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: -22,31%

Zremb wraca do gry...:)))

Zgłoś do moderatora
Wiemy to od miesiący...:)))

Zremb wraca do gry
Tomasz Gessner - Exeria.com
4 maja 2021 14:13


Początek tego roku może mieć spore konsekwencje dla walorów Zremb, gdzie w asyście mocnego skoku wolumenów udało się bykom zdecydowanie wybić z progu dotychczasowej zmienności górą. Po tym wybiciu pojawia się w ostatnich tygodniach ładne wychłodzenie krótkoterminowego wykupienia. Zamiast głębszej, agresywnej realizacji zysków widzimy jedynie przystanek w rejonie maksimów całego podejścia. To zatem układ o wymowie popytowej chorągiewki. Taka konsolidacja w tym miejscu (po powrocie nad długoterminowe wsparcie - zielona belka) może stanowić teraz bazę do ewentualnej kontynuacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB -1,46% 1,01 2021-07-28 16:14:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.