Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,19 zł , zmiana od tamtej pory: -42,95%

Zortrax Zajmie Dziś* Miejsce CD Projekt w Portfelach Wielu Akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
* Dziś to skrót myślowy. Prognozuję istotny wzrost wartości czołowego producenta drukarek 3D.
Nawet gdyby nie wszedł RosAtom, ludzie Zortraxu znajdą Partnera Strategicznego w świecie. Dodam tylko, że współpraca Zortraxu z RosAtom trwa od dłuższego czasu i Rosjanie doskonale wiedzą, z kim mają do czynienia.
Jest natomiast wątpliwość, czy na przeszkodzie w finalizacji term sheet nie stanie czynnik pozamerytoryczny (polityczny).

21 lipca 2021.
przed otwarciem, przy kursie zamknięcia z 20.07.21 = 3,98 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZORTRAX -1,62% 1,82 2022-05-25 11:09:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.