dzisiaj znowu w łeb na czerwono 9 sesji 8 spadków potentat hi hi hi popatrzcie na jsw i cfi co sie bedzie działo juz czekam z jednym workiem zeby kupic a wy sie tu kiscie i czytajcie soponsorowane artykuly dla łosi gieldowych bede was informował na biezaco ile dzis wyjme z jsw i cfi patrzec inwestory z bozej laski