Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,57 zł , zmiana od tamtej pory: 54,14%

Znów ubrali leszczy www/łukasz i setka jego nicków :))

Zgłoś do moderatora
No i znów ubrali jełopa bez podstawówki www/łukasz i setka jego nicków :))) i znów kwiczy i marzy o górach pieniędzy hahaha jak tutaj takie Ynwetsory będą wchodzić to tutaj nigdy nie będzie zysków bo jak może być jak takie leszcze wchodzą co nawet pisać nie umieją a już o ortografii nie wspomnę tego leszcza buhaaha :))) dramaturgia na całego same leszcze na papierze i to bez szkoły żadnej :)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,42 2020-12-17 17:00:00