Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,01 zł , zmiana od tamtej pory: -65,09%

znawcy pomocy!

Zgłoś do moderatora
Jak jest z tą spółką w końcu? tzn. na pierwszy fixing popyt jest wystarczający by kurs pchnąć +20%, i co ciekawe jest w 100% zaspokajany. Jednak przy drugim fixingu nie ma - po pierwsze windowania nowych (wyższych widełek), - po drugie nie ma również zasypywania popytu, - po trzecie sam popyt nie jest tak wysoki. I to nie tylko dzisiaj. Było info o wyjściu jednego głównego gracza, do dzisiaj powinniśmy mieć info o ewentualnym wejściu kogoś innego, a takiego infa nie ma. Że to był deal ustawiony to widać przynajmniej po ilości i wielkości pakietów na minimach. czyli co Natinalen chciało sprzedać, a żeby nie dołować dalej kursu to Ukraińcy wzieli te akcje spowrotem? Tylko dlaczego się nie ujawniają? chcą NAM - DROBNYM teraz ten papier opychać? Jeśli tak to jak to możliwe że mimo wszystko kurs rośnie. Coraz wolniej ale rośnie.... Ktoś ma jakąś teorie? bo jak się połapiemy za późno to większość ustawi zlecenia sprzedaży w jednej chwili, duży popyt z arkusza zabierze i bedziemy w d*pie. A i warto zauważyć że do np. 10złotych papieru na sprzedaż mimo wszystko jest bardzo mało (jak na spółe o kapitalizacji kilkudziesięciu milionów złotych), a mimo to PRAWIE codziennie mamy srednio po 20k obrotu. czyli co jednak upychają??? za dużo sprzeczności w zachowaniu kursu jest. Jestem przyzwyczajony do spółek Patro ---- 3/4 sesje po +80% a potem jak nie wyskoczysz to ból d*py, albo normalne wzrosty/spadki przy widocznych zleceniach zakupu/ sprzedaży a nie takie łoki toki.. A zatem?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.