Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,90 zł , zmiana od tamtej pory: -22,98%

Znaczne pakiety akcji

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj mamy info o zwiększeniu zaangażowania w VERCOMIE :
Po transakcji stan na rachunku OFE zwiększył się do 1 069 666 akcji, stanowiących 5,79% udziału w kapitale zakładowym spółki, co daje prawo do wykonywania 1 069 666 głosów z akcji stanowiących 5,83% udziału w ogólnej liczbie głosów na WZA spółki. Łącznie stan na rachunkach OFE i DFE zwiększył się do 1 083 506 akcji, stanowiących 5,87% udziału w kapitale zakładowym spółki, co daje prawo do wykonywania 1 083 506 głosów z akcji stanowiących 5,91% udziału w ogólnej liczbie głosów na WZA spółki
  • Znaczne pakiety akcji Autor: ~wizimir

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VERCOM 0,00% 31,50 2022-10-04 16:36:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.