Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,32 zł , zmiana od tamtej pory: 79,55%

Znaczące zamówienie

Zgłoś do moderatora
MADKOM SA (3/2018) Informacja o pozyskaniu znaczącego zamówienia przez Madkom SA.
Raport bieżący 3/2018

Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd Madkom SA informuje, że podpisalał umowę w dniu 10 maja 2018r. na realizację zamówienia na rzecz Starostwo Powiatowego w Ostrzeszowie.

Przedmiotem umowy jest dostarczenie infrastruktury sprzętowej oraz wdrożenie następujących autorskich aplikacji Emitenta

Ponadto nasi specjaliści przeprowadzą liczne szkolenia z zakresu dostarczanych rozwiązań dla Pracowników Starostwa.

Całkowita wartość zamówienia: 660 586,26 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM -5,95% 2,37 2022-05-17 16:33:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.