Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,99 zł , zmiana od tamtej pory: -55,34%

Zmiękła rura

Zgłoś do moderatora
I już powoli opóźniają wejście w życie przepisów
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Fotowoltaika-mniej-oplacalna-Minister-1-stycznia-regulacja-nie-wejdzie-w-zycie-8137845.html?fbclid=IwAR0MU8_ONiIIOhd9bEhKi895I9rs0_oxBD-i-6i6VwPgQ35xOOYcCvqm5nc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STILO -3,85% 12,50 2021-10-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.