Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,63 zł , zmiana od tamtej pory: 3,17%

Zmiana właściciela

Zgłoś do moderatora
Kasy nie mają na wykup obligacji więc przeciągają spłatę, bo środki na nie biorą pewnie z exportu, a widać że i tutaj mają poślizgi w ściągnięciu należności, albo kontrakty odbiorcy przesuwają. Zostało im jeszcze ok 1,3 mln obligacji do spłaty nie mówiąc o zapotrzebowaniu kasy na nowy sezon, który się zacznie już w maju, a tym bardziej że stary fundusz zmienił strukturę finansowania z kredytu na obligację, a przy ostatnich fascynujących wynikach o kredycie to mogą sobie pomarzyć. Co przyniesie zmiana właściciela? Mogą jeszcze wyzbyć się wartościowych aktywów i ....
  • Zmiana właściciela Autor: ~Andy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYMBIO 6,56% 0,65 2019-06-03 09:31:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.