Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,70 zł , zmiana od tamtej pory: -5,97%

Zmiana statutu spółki PragmaInkaso

Zgłoś do moderatora
Projekty uchwał:
„Walne Zgromadzenia odbywają się w Tarnowskich Górach, Katowicach, Bytomiu, Krakowie lub w Warszawie.” i to wszystko !!!

Gratuluję tytanicznej pracy Panowie
Jaka spółka ...... takie uchwały
  • Pragma Inkaso Autor: ~Marek
  • Re: Pragma Inkaso Autor: ~qqqq
  • Zmiana statutu spółki PragmaInkaso Autor: ~aa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRAGMAINK -0,32% 6,30 2020-07-16 16:08:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.