Szukam atrakcyjnej Spółki do kupienia. Znalazłem tutaj obecna.
Jutro zamierzam zlozyc ofertę kupna akcji o głównych akcjonariuszy. Oczywiście po obecnej cenie z terminem płatności 2 lata.
Oczywiście mogę za Spółkę zapłacić w ciągu roku za pieniądze ze Spółki poprzez otrzymana dywidendę, ale zamierzam z pierwszej wypłaty kupić jakaś wyspę, jacht itp.