Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,95 zł , zmiana od tamtej pory: -63,56%

Złożenie wniosku o dopuszczenie do świadczenia usług przez spółkę zależn

Zgłoś do moderatora
Zarząd Femion Technology S.A. "Emitent" informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 26 lipca 2021 roku powziął informację o złożeniu przez spółkę zależną TryPay S.A., prowadzącą działalność w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej, wniosku wszczynającego procedurę notyfikacyjną umożliwiającą TryPay S.A. świadczenie usług przekazu pieniężnego oraz usługi dostępu do informacji o rachunku w następujących krajach UE: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Niderlandy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Republika Słowacka, Słowenia, Hiszpania i Szwecja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH -0,46% 1,07 2022-10-07 11:28:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.