Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,78 zł , zmiana od tamtej pory: -55,03%

Zliczamy kontrakty MADKOM w 2022 r.

Zgłoś do moderatora
Zaczęli z przytupem, pierwsza bańka pękła:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/MADKOM-S-A-Informacja-o-pozyskaniu-znaczacego-zamowienia-przez-Madkom-SA-8257378.html

2022: 1 039 288,50 zł

Jakieś mam takie przeczucie, że to będzie ich rok, bo w perspektywie 2022 jest do wydania MILIARD ZŁOTYCH NA CYFRYZACJĘ w ramach projektu CYFOWA GMINA, miejmy nadzieje ze od tego roku będzie to Spółka Dywidendowa!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM -0,87% 1,70 2022-09-28 11:04:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.