Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,00 zł , zmiana od tamtej pory: -8,33%

Zlecenia za 7500zł

Zgłoś do moderatora
Założyłem osobny wątek do analizy tej sprawy.
Nie da się ukryć, że ktoś tutaj nakręca obroty. Po obu stronach zlecenia za 7500zł - obecnie takie stoi na 6,40 a jak ktoś rozebrał, zaraz weszło kolejne. Wcześniej dziś rano taki uklad zleceń był na poziomach 6,00 i 6,35zł jednocześnie z obu stron arkusza. Jeszcze wcześniej na poziomach 4-5 zł były widoczne takie zlecenia. Zostają też te po 10k akcji - niedawno taki straszak z prawej stał na 5,50, a chwilę później był z lewej popychając kurs.
I teraz pytania, po co ktoś to robi -> teoria miła i przyjemna to taka by wzbudzić zainteresowanie na niedowartościowanej spółce by lepiej wypaść przed nowymi klientami i inwestorami - źle wygląda gdy firma do czegoś aspiruje, a jej kurs szoruje po minimach. Teoria mniej miła to taka że ktoś chce podpompować kurs by pozbyć się drożej akcji kosztem nas, leszczyków. Przeczy temu proces zmian w spółce, które oceniamy na lepsze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITREE 0,00% 5,50 2020-06-04 09:15:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.