Brak sprzedarzy położy spółkę na łopatki.
SPółka ma tylko jeden produkt ,którego nikt nie chce .
Sprzedaż śladowa, wynagrodzenia zarządu nieadekwatne do efektów.
Prezes stracił wiarygodność, mówi nieprawdę.Kasa się kończy.
Emisja nie uratuje spółki tylko zabezpieczy wynagrodzenie dla zarządu.
Pozdrawiam