Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,10 zł , zmiana od tamtej pory: -45,45%

Złapali płotkę, ci zarobili bezkarni. Dobra zmiana?

Zgłoś do moderatora
Tekst w Pulsie Biznesu pokazuje patologie rynku kapitałowego. Ci co zarobili są bezkarni bo słaba prokuratura złapała tylko jakieś dziewczę, które wykonywało polecenia. A cwaniaki z rbc i briju śmieją się do rozpuku. To ma być dobra zmiana? Ten jest winny kto skorzystał panie prokuraturze i pani sędzio. Tego oczekujemy-bezpieczenstwa rynku. Nie kozłów ofiarnych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RUBICON 0,00% 0,60 2020-01-29 16:48:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.