Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,75 zł , zmiana od tamtej pory: -14,51%

Zimna woda na łby

Zgłoś do moderatora
Ludzie wycenia spółka na start na 500 mln a są w stanie póki co produkować na rok za 7 mln tych perwowskitow , mówili ze do roku podwoją wiec nawet niech potroją , to za rok dwa góra 50 mln przychodów , zysk góra 20-30 mln za dwa trzy lata , wiec jak wy tu oczekujecie ze kapitalizacja dojdzie na 1.5 mld dlatego ze pierwsi zaczęli to produkować ? Zaraz przecież wszyscy będą to robić a w chinach jeszcze taniej szybciej więcej , tez mam akcje ale jeśli jestem wbledzie daj argument

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 4,81% 10,90 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.