cały rynek tak ładnie ciągnie a tu lipa...
wyniki za IIQ raczej nie będą powalające (Prezes potwierdził to jakiś czas temu TVN CNBC), ale to akurat normalne i jest tak co roku..
co poniektórzy liczą na wysoki zysk w IIO, jak będzie mały to dalsza zwałka jak najbardziej możliwa.