Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,80 zł , zmiana od tamtej pory: -57,02%

zgłoszenie do KNF - WAŻNE

Zgłoś do moderatora
Właśnie przeczytałem ostatnie espi , że członek zarządu trzymał w tajemnicy obrót na akcjach firmy . zgodnie z espi w marcu i kwietniu przeprowadzał transakcje o czym rynek dowiaduje się w czerwcu - to jest kpina . prezes spółki w tym czasie dokonuje zakupów (raporty espi) i zarządza że spółka wypłaci dywidendę . będę składał wniosek o wielomilionową karę za manipulowanie akcjami przez zarząd spółki na szkodę akcjonariuszy - wcześniejszych i aktualnych - wykorzystania informacji poufnych . zapraszam pozostałych akcjonariuszy do dołączenia .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE -2,28% 25,70 2022-09-26 14:27:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.