Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,40 zł , zmiana od tamtej pory: -12,11%

Zerowa podaż na walorze

Zgłoś do moderatora
Eurotel ma jakieś 3,75mln akcji - z czego z rynku można zebrać obecnie max 4000 sztuk... tak wygląda arkusz na S
Nie ma od kogo odkupić większego pakietu...
Co to oznacza dla przyszłego kursu, starzy wyjadacze wiedzą 8)

pewnie mało kto się teraz pozbędzie, DY wynosi ~14% Kurs musiałby sporo urosnąć jeszcze żeby było <10% . W połowie maja wyniki, zobaczymy po Q1 jak 2021 się zapowiada... :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EUROTEL -0,25% 39,90 2021-07-27 17:03:13