Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,40 zł , zmiana od tamtej pory: 0,14%

Żegnam wszystkich

Zgłoś do moderatora
Witam serdecznie wszystkich i zaraz żegnam . Szkoda , że zdjęli z giełdy bardzo wierzyłem w ten biznes ale cóż jeśli główni udziałowcy cię nie chcą . Właściciel niestety olał drobnych co jest dla mnie nie do wybaczenia dlatego też nie będę już korzystał z packzomatów i Inpostu. Ponad 8000 akcji zakupionych niecały rok temu po średniej 27zł odsprzedane po 49zł co daje ponad 80% zysku. Liczyłem na znacznie więcej ale spółka miała dość duży udział w portfelu więc jestem zadowolony z tej inwestycji. Czas szukać innego niedowartościowanego przedsiębiorstwa do akumulacji i szukać przeszacowania .
Pozdrawiam wszystkich z wyrazami szacunku marsik.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTEGERPL 0,04% 48,47 2017-05-24 16:49:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.