Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,15 zł , zmiana od tamtej pory: -2,24%

ZDRADA NARODU

Zgłoś do moderatora
90% produkcji włóknin medycznych i higienicznych Lentex wysyła za granicę. Przed chwilą na TVN mówili, że tylko chirurgiczne maseczki chronią. Badania wykonali amerykańscy naukowcy. Żadne przyłbice czy bawełniane maseczki nie chronią. Znów prywata zwyciężyła z patriotyzmem. Lentex w włókniny zaopatruje usa' niemcy' francję ' kraje arabskie. A dla nas brakuje. Teraz wiemy dlaczego kilka kontenerów włóknin dziennie jedzie na zachód i do portu w Hamburgu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -0,46% 10,90 2021-06-23 10:28:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.