Forum Giełda +Dodaj wątek

Zbieramy głosy drobnych akcjonariuszy BBI Capitala

Zgłoś do moderatora
Na forum Parkietu pojawiła się inicjatywa mająca na celu zablokowanie nowej emisji akcji w związku z przejęciem BBI Capitala. Uważamy, iż godzi ona w interes drobnych akcjonariuszy. W związku z tym zbieramy głosy wynikające z faktu posiadania walorów BBI Capitala. Może tą drogą wespół z funduszami inwestycyjnymi uda się nam doprowadzić przy pomocy Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych do niedopuszczenia godzącej w nasz interes nowej emisji akcji. Wszelkie argumenty jak i uwagi proszę wysyłać na maila: interwencja@op.pl
Ten adres mailowy służy też do przesyłania stanu swojego posiadania akcji BBI Capitala. Nie chcę, aby dane te były ogólnodostępne. Zgłosiło się już trochę osób z zaskakująco sporą ilością akcji . Proszę następnych zainteresowanych o kontakt.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO -6,33% 2,81 2021-10-28 11:02:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.