Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  70,40 zł , zmiana od tamtej pory: 13,07%

ZAWSZE POPIERAM ASSECO I PREZESA GÓRALA, JAK PGZ NIE MOŻE TO ACP MOŻE

Zgłoś do moderatora
MOŻE PODOŁAĆ TEJ TECHNOLOGII, WYSOKA TECHNOLOGIA TO ACP MA MOŻLIWOŚCI, TO LOTNA DZIŚ TECHNOLOGIA OZE, A I MOŻNA MIEĆ ZNAKOMITE KONTRAKTY Z IZRAELEM I USA, TO WYCENA ASSECO BYŁA BY JAK firma rozwijająca technologie wojskowe RAFAEL (Rafael Advanced Defense Systems Ltd.), która jest odpowiednikiem amerykańskiej agencji DARPA.
  • ZAWSZE POPIERAM ASSECO I PREZESA GÓRALA, JAK PGZ NIE MOŻE TO ACP MOŻE Autor: ~MAZUR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL -0,93% 79,60 2021-07-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.