1. jeżeli "gimnazjaliści" zechcą sprzedać szybko swoje pakieciki
2. ktoś komu zależy sypnie w wiadomym celu (wywołanie "pseudo-rozczarowania" komunikatem)
A tak naprawdę wszystko idzie w dobrym kierunku, zgodnie z rytmem i przyjętymi założeniami. Jeżeli chcecie kupować marzenia i serie nic nie znaczących komunikatów zapraszam na inne spółki. Na NC jest ich wiele ...