Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: 159,50%

Zawieszenie jest z powodów proceduralnych LINKI WYJAŚNIENIE

Zgłoś do moderatora
Spokojnie inne normalne giełdy zawieszają spółki na czas niepewności aby wyjaśnić pewne kwestie za to w Polsce przykłady same się mnożą, że takie działania są na naszą korzyść.

Obiecane linki - proszę o dyskusję.
https://www.bourse.lu/instrument/listdocuments?cdVal=228877&cdTypeVal=ACT
http://www.bourse.lu/download/dl?v=ADyMFy5zxNFitbuuk6wDBjPBCB08sbB6hPto3Y9xycEgM0rdVfr15B1WlK1HFMPoBALkVcsvqMl55pcK3iZ0gvXu9pCL9vhNgE4NXslLdhuuuv0iinv0zZT0MQMQGi+inhppPsHNRCBmJa1ZWzSVKBDDOegC+NAUI6eAfugj7TeCJJZO+c4EPYFnkrd8VpaA
https://www.bourse.lu/instrument/notices?cdVal=228877&cdTypeVal=ACT
https://www.bourse.lu/Bourse/application?_flowId=DownloadAvisGEDFlow&v=z/++Edz7f+o41gGTsQ+XlzgvvxqbNRBnMGjRY0Yj2nKJCNRRvba/uXNXSli2fWXLdpmtNcPRbiWN4zpHlpEQz+wC6cHTsif8jrptY+zrs6iFmzULceJTKYbcVEu0U88M&so_timeout=0

CSSF w z związku z artykułem 31 prawa z 13 czerwca 2017 dotyczącego rynków finansowych, zawieszenia OPG w handlu... na czas decyzji CSSF.
CSSF to chyab taki KNF - commission de surveillance du secteur financier

Szerszy opis jest w tym 2gim linku to pdf z 1wszego linku zamierzam to przetłumaczyć z wami na dniach :)

Chodzi z grubsza o Mandatory Takeover Offer czyli WYKUP - nie zgodzili się pewnie na cenę - czyli z korzyścią dla nas !!!
  • Zawieszenie jest z powodów proceduralnych LINKI WYJAŚNIENIE Autor: ~Spokojnie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORCOGROUP -7,22% 2,59 2021-10-20 13:53:26