Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: -95,00%

Zawieszenie

Zgłoś do moderatora
No to porobili drobnych, zawiesli ponownie bez nawet chwilowego odwieszeia i umożłiwienia sprzedaży... teraz to juz nic sie kasy nie odzyska, bo od lipca wejdzie na lister alertów po raz ostatni, czyli zawieszają Mewe karnie na 3 miesiace i jak przez ten czas zarząd nie scali akcji to bedzie dupa..a skoro nie moga nawet raportu opublilkowac to gdzie tu mowa o scaleniu... znowu kasa pogrzebana. Tylko po co ta ostatnia akcja, to wysypanie na słupa akcje ?? Kobieta nie wiedziała na co sie pisze, czy chodziło o sprzedaz tylko po to aby odliczyć sobie stratę ?? Jakies pomysły ?? To juz trup czy sa jakies szanse ??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.